Мінімум

тривалість 1 година
приблизно 150 фото
та 15 кращих в ретуші. Це ідеальний варіант для швидкої портретної фотосесії, локанічной зйомки пари, дитячої фотосесії з нетерплячими маленькими учасниками.

500 ₴

Стандарт

1 година та більше

Напишіть мені

Індивідуальний

Індивідуальний

Напишіть мені

Запитання та відповіді

Скільки фото віддаєте?

Фотосесія - це спільна робота фотографа і моделі, тому результат залежить від нас двох). Зазвичай, я пропоную своїм клієнтам два варіанти: віддаю вам весь вихідний матеріал, а ви самі обираєте кадри, які я корегуватиму; готую вибірку з найкращих світлин на свій розсуд, щоб не витрачати ваш час. Єдине прохання - у разі першого варіанту прошу не публікувати фото без обробки. Як правило, мої клієнти отримують від 50 до 200 світлин (звісно, це залежить від часу зйомки).

Як підготуватись до фотосесії?

Зазвичай перед зйомкою запитую, який результат хоче отримати мій клієнт. Приємно чути у відповідь, що мені як фотографу цілком довіряють та розраховують на мої рекомендації)) Але якщо мова не про творчу зйомку, то хочеться, щоб від мене були лише дійсно поради, а не нав'язування особистих моїх ідей. Тому рекомендую перед зйомкою пошукати в Інтернеті ідеї для фотосесії, виграшні пози( Можна навіть потренуватися перед дзеркалом вдома!!) При цьому, щоб виглядати природно, не варто повторювати незрозумілі рухи моделей з журналів чи дивитись відео від гуру фотографій, які обіцяють, що якщо скластися саме так, то “ноги будуть здаватись довшими”. Головне зручність і природність!

Запам'ятайте, 80% успіху фотографії залежить від того наскільки Ви органічно виглядаєте перед камерою!


Готові почати?